Z związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz z troski o zdrowie nasze i naszych kursantów zawieszamy planowane szkolenia stacjonarne. Przyłączamy się tym samym do akcji internetowej #zostanwdomu, której celem jest maksymalne ograniczenie przypadkowego roznoszenia się wirusa oraz wzrostu liczby zachorowań. Jednocześnie przechodzimy w tryb szkoleń on-line, w których będziecie mogli uczestniczyć w komfortowych warunkach nie wychodząc z domu.

W związku z powyższym szkolenia do uzyskania świadectwa kwalifikacji będą realizowane na następujących zasadach:

 1. Kursantom zapisanym na szkolenie zostanie udostępniony podręcznik szkoleniowych oraz prezentacje w formie elektronicznej (PDF).
 2. W ustalone 2 dni zostaną przeprowadzone wykłady w formie wideo-konferencji, prowadzone przez nas jako instruktorów na żywo, jak to ma miejsce podczas tradycyjnych wykładów.
 3. Zakres wykładów on-line będzie taki sam jak tradycyjnych wykładów prowadzonych stacjonarnie, będzie również realizowany w standardowym wymiarze godzin 2 x 7h z jedną dłuższą przerwą na obiad.
 4. Po zakończonym szkoleniu teoretycznym odbędzie się egzamin teoretyczny w formie testu, który będziemy przeprowadzać w jeden z możliwych sposobów: również on-line lub przy okazji ćwiczeń praktycznych.
 5. Szkolenia praktyczne będą odbywały się pojedynczo: jeden kursant z jednym instruktorem, bez obecności innych kursantów.
 6. Terminy szkoleń praktycznych będą ustalane na bieżąco z uczestnikami szkolenia biorąc pod uwagę możliwości i rozwój sytuacji epidemiologicznej.
 7. Bez względu na termin szkolenia praktycznego, będzie ono przeprowadzone z dbałością o najmniejsze detale związane z higieną i bezpieczeństwem zarówno uczestnika jak i instruktora tj.:
  • nie będziemy się witać ani żegnać podając sobie rękę;
  • między kursantem a instruktorem konieczne będzie zachowanie przynajmniej 1 m odległości podczas wykonywania ćwiczeń;
  • każdy kursant dostanie od nas jednorazowe rękawiczki na czas szkolenia oraz możliwość skorzystania z żelu do dezynfekcji rąk;
  • aparatura sterująca, sam dron oraz wszelkie jego akcesoria (baterie, śmigła, tablet, kable itp.) zostaną zdezynfekowane zarówno przed jak i po szkoleniu;

Po zakończeniu szkolenia dokumenty poświadczające jego zaliczenie zostaną wysłane do Urzędu Lotnictwa Cywilnego w normalnym trybie (pocztą, listem poleconym priorytetowym).

Nowa atrakcyjna cena szkolenia to 999 zł, a najbliższe szkolenie UAVO VLOS on-line odbędzie się 30-31.03.2020 r. Czekamy na propozycję szkoleń on-line w trybie „wieczorowym” lub „weekendowym”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *