Pierwsza połowa listopada to intensywny czas szkoleń dla arcycaznej instytucji, jaką jest Krakowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Uczyliśmy się obsługi skomplikowanego sprzętu z kamerą termowizyjną zupełnie od podstaw, nagrywaliśmy materiały foto – video RGB, analizowaliśmy termogramy, mierzyliśmy odległości laserem, analizowaliśmy sygnatury termiczne elementów pod powierzchnią wody.
Łatwo nie było (pogoda, zimno), za to mega towarzysko i  merytorycznie.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *