Jesienią postawiliśmy na nieco inny model szkoleń, który (w sumie dość niespodziewanie) przyniósł nam sporo chętnych, a dla nas był szansą na wypróbowanie czegoś nowego. Mowa o szkoleniach indywidualnych w małym gronie 1-3-osobowym.

Szkolenie UAVO VLOS - Listopad 2017 - uavokrakow.pl

Do tej pory wszystkie szkolenia jakie organizowaliśmy to szkolenia 8-10 osobowe organizowane w trakcie tygodnia roboczego, w ustalonym odgórnie terminie. Z racji krótszych dni i nieco większej ilości wolnych weekendów postanowiliśmy sprawdzić model indywidualnych szkoleń UAVO, które terminowo (jeśli chodzi o konkretne dni) i czasowo (jeśli chodzi o pory dnia) dostosowaliśmy w pełni do naszych kursantów.

Szkolenie UAVO VLOS - Listopad 2017 - uavokrakow.plI tak prowadziliśmy szkolenia teoretyczne startując dopiero o 17:00… albo robiliśmy praktykę dla kursanta, który kończył pracę o 16:00 i nie miał możliwości latania w innych dniach i o innych porach ;). Generalnie jednak większość chętnych wolała przeznaczyć cały weekend na szkolenie, by nie tracić dni urlopu w ciągu tygodnia – takich przypadków mieliśmy najwięcej.

Przyznam, że ten model przypadł nam do gustu. Mniej osób to bardziej indywidualny kontakt podczas wykładów i podczas samych lotów – bez pośpiechu, bez czekania na swoją kolejkę. Przetestowaliśmy również nowe miejscówki do ćwiczeń praktycznych a wykłady z przerwami w elastycznych zmiennych porach dnia nie były tak męczące dla nas jako wykładowców.

Szkolenie UAVO VLOS - Listopad 2017 - uavokrakow.pl

Zapraszamy zatem na szkolenia indywidualne UAVO w kameralnym gronie dostosowane do dostępności czasowej kursantów.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *