To było nasze drugie najgorętsze szkolenie w tym roku (zaraz po czerwcowym). Pogoda dopisała i choć każdy szukał choć trochę cienia pod drzewem i ogrodowym parasolem, zrealizowaliśmy praktycznie cały program szkolenia praktycznego w zaplanowanym czasie.

Oczywiście tradycyjnie z osobami, które chciały jeszcze doszlifować swoje umiejętności pilotażowe spotykaliśmy się również później – prywatnie, na indywidualnych lotach.

Szkolenie UAVO VLOS Kraków - Sierpień 2017 - UAVOKrakow.pl

W grupie kursantów były zarówno osoby latające już na całkiem dobrym poziomie jaki osoby całkiem początkujące, które traktujemy zawsze jako fajne wyzwanie – nauczenia latania i obsługi dronów praktycznie od zera. Taką osobą była jedyna kobieta w tej grupie – pani Paulina, która nie miała żadnych problemów z opanowaniem podstawowych manewrów i – pisząc tą relację – jest już po pozytywnie zaliczonym egzaminie państwowym. Gratulujemy!

Pozdrawiamy również naszych pozostałych kursantów, z którymi z przyjemnością – gdy tylko będzie okazja – spotkamy się na ziemi i w powietrzu ;).


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *